Tento týden nás čekají tyto díly


V pondělí:
Chlapec, který věděl příliš mnoho

Syn starosty Springfieldu Quimbyho je obviněn z nehody - a jediným svědkem je Bart Simpson. Má to ale háček, v té době byl totiž zrovna za školou... Špatné svědomí versus spravedlnost, to je dilema!

V úterý:
Milenec Lady Bouvierové

Láska kvete v každém věku, a děda Simpson není výjimkou. A aby to nebylo jednoduché, zamiluje se do matky Marge, paní Bouvierové. Že by nakonec z Homera a Marge byli nevlastní bratr a sestra?

Ve středu:
Návrat leváka boba

Levák Bob rozjíždí z věznice ve Springfieldu volební kampaň na místo starosty města. Na nátlak veřejnosti je propuštěn z vězení. Svými sliby si získává většinu hlasů a ve funkci starosty vystřídá Quimbyho. Jen Bartovi a Líze je vítězství Leváka Boba podezřelé a začnou pátrat...

Ve čtvrtek:
Dům plný hrůzy

Speciální čarodějnický díl. V první části tráví Simpsonovi víkend na Burnsově panství za ztížených podmínek (Homer nemá žádné pivo, nefunguje televize...). V druhé cestuje Homer časem pomocí vlastnoručně opravovaného toasteru, a ve třetí části se záhadně ztrácejí ve škole žáci - souvisí to nějak se školní jídelnou?

V pátek:
Bartovo děvče

Bart se zamiluje do andělského stvoření - do reverendovy dcery Jessicy, která se právě vrátila do Springfieldu z internátu. Jessica je ovšem dívka s ďáblem v těle a chlapci - "slušňáci" ji nepřitahují. Pro Barta téměř ideální situace. Jenže na úklady nastražené nevinnou tvářičkou jaksi nestačí...